262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1138. Gyűrű

20. sz., 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, középen 1 db ovális csiszolású, intenzív lila színű ametiszt kő cca. 5,4 ct, és karmos foglalatban 12 db modern briliáns csiszolású gyémántból koszorú cca. 1,8 ct (M1, TCr-Ca, VVSI-VSI), 55-ös méret

13 g