262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szelence

1444. Szelence

angol (Derby?), 18. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, fém szerelékkel, jelezve az alján: máz feletti arany horgony, szereléke igazításra szorul

4*13*9 cm