262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Dobozka

1105. Dobozka

19. sz. vége, réz szerelékkel, csiszolt, áttetsző kalcedon változat (mohaachát) alj- és fedlappal, j.n., zsanéros nyitódással, kis sérüléssel

5*3,3*1,6 cm