262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kitűző

1127. Kitűző

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany ovál lemez, pesti hivataljellel, rátét díszében csiszolt almandin gránát lap és 3 db barokk gyöngy, javított tűszerelék, kis sérüléssel

6,9 g; 3,6*2,8 cm