1188. Gyűrű
20. sz. közepe, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, virág formában, karmos foglalatokban középen 1 db modern csiszolású gyémánt cca. 0,05 ct és 10 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,3 ct, apró sérüléssel, 51-es méret
5,6 g