1454. Marie Antoinette portréja
francia, 19. sz., Lecomte, Felix (Párizs, 1737 - Párizs, 1817) kompozíciója után, biszkvit porcelán, festett, aranyozott talapzaton, j.ho.: Lecomte
m: 63 cm