1229. Medál láncon
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "SOL" mesterjegy, karmos foglalatban csepp csiszolású barnás-sárgás turmalin (drávit) cca. 3,7 ct és 3 db konyakszínű, modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,24 ct, vékony anker láncon
2,8 g; lánc h: 44 cm; medál h: 2,6 cm