262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Medál láncon

1229. Medál láncon

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "SOL" mesterjegy, karmos foglalatban csepp csiszolású barnás-sárgás turmalin (drávit) cca. 3,7 ct és 3 db konyakszínű, modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,24 ct, vékony anker láncon

2,8 g; lánc h: 44 cm; medál h: 2,6 cm