262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Asztalközép

1319. Asztalközép

19. sz., antik ezüst, hanaui fiktív jegyek és "RC" koronás mesterjegy, kerek talpon, gazdagon tagolt szárral, kalapált, ovális tál, gazdagon domborított, poncolt, fésűkagylós díszítéssel

766 g; 31,5*23,5*14,5 cm