1319. Asztalközép
19. sz., antik ezüst, hanaui fiktív jegyek és "RC" koronás mesterjegy, kerek talpon, gazdagon tagolt szárral, kalapált, ovális tál, gazdagon domborított, poncolt, fésűkagylós díszítéssel
766 g; 31,5*23,5*14,5 cm