1345. Teáskanna
Bécs, 1800, 13 latos antik ezüst, Franz Hellmayer mesterjegy, 1806-1807 közötti adóbélyeggel, kalapált, bordázott, urna alakú test, feketére festett fa fedélgomb és fül, sérült, javított, (Neuwirth 2002 P. 2554),
bruttó: 448 g; m: 16,7 cm