262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Teáskanna

1345. Teáskanna

Bécs, 1800, 13 latos antik ezüst, Franz Hellmayer mesterjegy, 1806-1807 közötti adóbélyeggel, kalapált, bordázott, urna alakú test, feketére festett fa fedélgomb és fül, sérült, javított, (Neuwirth 2002 P. 2554),

bruttó: 448 g; m: 16,7 cm