1362. Evőeszközkészlet, 12 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, tálalók aranyozva, nyelekben vésett, koronás BM tulajdonosi monogrammal (Brestyánszky Mária hagyatékából), doboz nélkül, össz.: 183 db, kitűnő állapotban
nettó: 8735 g