262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1362. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, tálalók aranyozva, nyelekben vésett, koronás BM tulajdonosi monogrammal (Brestyánszky Mária hagyatékából), doboz nélkül, össz.: 183 db, kitűnő állapotban

nettó: 8735 g