262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Ampolna pár

1294. Ampolna pár

Pest, 1831, 13 latos antik ezüst, "IM" mesterjegy, kerek talpon öblös kancsók, billenőfedéllel, cirill betűs 1831-es emlékfelirattal, sérült

215 g; m: 12-12,4 cm