1294. Ampolna pár
Pest, 1831, 13 latos antik ezüst, "IM" mesterjegy, kerek talpon öblös kancsók, billenőfedéllel, cirill betűs 1831-es emlékfelirattal, sérült
215 g; m: 12-12,4 cm