262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > IWC női karóra

1223. IWC női karóra

Svájc, 20. sz. első harmada, 1902-1937 közötti behozatali jellel ellátva, 14 k arany tok, arab számos, kis másodperckörös jelzett számlap, tok és szerkezet, tokszám: 1020788, szerkezetszám: 987876, működik, új szíjjal ellátva

bruttó: 10,4 g; d: 20 mm