1223. IWC női karóra
Svájc, 20. sz. első harmada, 1902-1937 közötti behozatali jellel ellátva, 14 k arany tok, arab számos, kis másodperckörös jelzett számlap, tok és szerkezet, tokszám: 1020788, szerkezetszám: 987876, működik, új szíjjal ellátva
bruttó: 10,4 g; d: 20 mm