1209. Férfi chronographe karóra
Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, tokszám: 804470, fém számlapos, telemetre, stopperes szerkezet, fém felhúzókorona és funkciógombok, új szíjjal, működik, hátlap kissé karcos
bruttó: 42,9 g; d: 36 mm