1321. Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "JB" mesterjegy, kerek, magas, fémnyomott talpon baluszteres szár, üres monogrammezőkkel és gépi vésett díszítéssel, apró hibával
455 g; m: 25 cm