262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca

1349. Tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, mandula forma, öntött, hengerelt, kalapált test, vésett "SÁ" tulajdonosi monogrammal, levélfüzéres peremmel

464 g; 42*19,2 cm