262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Asztalközép

1354. Asztalközép

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch A. Succ és Anton Henrik Zipper mesterjegy (Bachruch A. utóda), bordázott, poncolt díszítéssel, plasztikus virágdíszes peremmel és fülekkel, apró sérüléssel

1072 g; 45*22*13 cm