262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kenet és olajtartó, 3 db

1301. Kenet és olajtartó, 3 db

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és Budapest, 1937-1966 közötti utánjelzés, 800 ezrelékes ezüst tégelyek, Georg Riegel mesterjegy, a tetőkön a keneteknek megfelelő vésetekkel, eredeti dobozában, (Neuwirth II. 148. o.)

130 g; m: 5 cm