262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca

1351. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, J. C. Klinkosch mesterjegy, kerek tál, hullámzó, bordázott peremmel, grófi koronás vésett monogrammal, apró hibával

1364 g; d: 38,5 cm