1351. Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, J. C. Klinkosch mesterjegy, kerek tál, hullámzó, bordázott peremmel, grófi koronás vésett monogrammal, apró hibával
1364 g; d: 38,5 cm