262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyertyatartó pár

1356. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és bécsi hivataljel, 800 ezrelékes ezüst, Salamon Bornsten mesterjegy, kerek, kupolás talpon gazdagon tagolt szár, kecses 3 csészés, kétkaros, kivehető felső résszel, vésett díszítéssel, üres monogrammezővel

1008 g; m: 42 cm