262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gallértű

1232. Gallértű

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, bécsi hivataljel, 14 k arany, "ST" mesterjegy, 5 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,9 ct (R1, TCr-Cr, VSI-SI) és 7 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal díszítve

4,3 g; h: 4,7 cm