262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kitűző

1231. Kitűző

20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany tű, sorban foglalva 6 db halványzöld smaragd cca. 0,3 ct és 6 db halványbarna gyémánt cca. 0,3 ct, javított tűvel, kis sérüléssel

3,1 g; h: 3,5 cm