1231. Kitűző
20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany tű, sorban foglalva 6 db halványzöld smaragd cca. 0,3 ct és 6 db halványbarna gyémánt cca. 0,3 ct, javított tűvel, kis sérüléssel
3,1 g; h: 3,5 cm