262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Díszváza

1330. Díszváza

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "G & C" (?) mesterjegy és bécsi hivataljel, kerek talpon tölcséres test, plasztikus, zenélő puttók monogramdísszel, vésett motívumokkal, talp későbbi kiegészítés

490 g; m: 24 cm