262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > IWC férfi zsebóra

1115. IWC férfi zsebóra

Svájc, 19. sz. vége, 1902 utáni pesti (?) behozatali jellel, 14 k arany tok, szerkezettakaró fém, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös fém számlap, jelzett: IWC Schaffhausen, vésett hátlappal, működik

bruttó: 65,5 g; d: 46 mm