262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kolibri kitűző

1140. Kolibri kitűző

francia, 20. sz. közepe, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany öntvény, egyedi formaterv DEPOSE bélyegzővel, apró smaragddal és a szemnél 1 db kis brillel díszítve, dupla tűs zár mozdony zárral

11,6 g; h: 3,5 cm