262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Roamer női karóra

1222. Roamer női karóra

Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, szögletes, art deco típusú tok, indexes, jelzett számlap, felhúzókorona fém (megkopva), szerkezet tisztításra szorul

bruttó: 11,2 g; 16*16 mm