1296. Kehely és paténa
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kehelyben Leopold Radax, paténában ANDERS mesterjegy, kelyhen a szenvedéstörténet eszközeinek és szőlőindáknak vésett motívumai, talpon: „Az 1913-17 évi működése emlékére a mezőtárkányi hívek és népszövetség tagjai” emlékfelirattal
564 g; m: 22 cm; d: 15,8 cm