1243. Karmazált gyűrű
svéd, 20. sz. második fele, Palmberg egyedi, jelzett ékszerterv, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db kerek csiszolású, mélykék zafír és 12 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,6 ct (M1, W-TCr, VVSI), 54-es méret
6,1 g