262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1219. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany, középen ovális és a vállakon 4-4 tábla csiszolású kék zafírral, 10 db modern csiszolású gyémánttal cca. 0,1 ct ékítve, 56-os méret

4,8 g