262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Koktélgyűrű

1226. Koktélgyűrű

olasz (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, öntött, vastag, fonott fazonú test, 56 db modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 1,4 ct és 15 db pavé foglalt tábla csiszolású gyémánttal cca. 0,75 ct (M1-F2, W-TCr, VVS-VSI) ékítve, 55-ös méret

13,3 g