1315. Kínálókosár
angol (?), 19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, kívül, belül aranyozott 925 ezrelékes sterling ezüst, "SD" mesterjegy (?), díszkalapált, bordázott csónak test, füllel, elkopott jelekkel
415 g; 25*21,5*15 cm