262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínálókosár

1315. Kínálókosár

angol (?), 19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, kívül, belül aranyozott 925 ezrelékes sterling ezüst, "SD" mesterjegy (?), díszkalapált, bordázott csónak test, füllel, elkopott jelekkel

415 g; 25*21,5*15 cm