262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1221. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany, nyolcszögletű fej 1 db ovális, 16 db kerek csiszolású sötétkék zafírral cca. 0,2 ct és 6 db achtkant csiszolású gyémánttal, kis felületi hibával, 49-es méret

4,1 g