262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kehely

1312. Kehely

19. sz. vége - 20. sz. eleje, aranyozott sárgaréz, eklektikus talpán három páros angyalfej, kosarán Jézus Szíve, Kereszt és Arma Christi ábrázolásokkal díszítve

m: 26 cm