1312. Kehely
19. sz. vége - 20. sz. eleje, aranyozott sárgaréz, eklektikus talpán három páros angyalfej, kosarán Jézus Szíve, Kereszt és Arma Christi ábrázolásokkal díszítve
m: 26 cm