1309. Kehely
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, talpon jelezve: Borda János Buda tervező 1937, 800 ezrelékes ezüst, Hodina Adolf mesterjegy, száron három Krisztus alak az Út, Igazság, Élet szimbólumaként, készült a budapesti 1938-as Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszusra
458 g; m: 22,3 cm