262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Bacchus ünnep

1451. Bacchus ünnep

Bécs, 1784, biszkvit porcelán, jelezve az alján, máz feletti kék város jellel és masszába nyomott 84-es számmal, restaurált, hiányos

m: 25 cm