262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Flore férfi karóra

1208. Flore férfi karóra

Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, tokszám: 415667, fekete számlapos, telemetre, stopperes szerkezet, fém felhúzókorona és funkciógombok, új szíjjal, működik

bruttó: 45,9 g; d: 36 mm