262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > IWC duplafedeles férfi zsebóra

1186. IWC duplafedeles férfi zsebóra

Svájc, 19. sz. vége, 1902-1922 közötti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, jelzett számlap, tok és szerkezet: IWC Schaffhausen, tokszám: 576080, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, sugarasan bordázott tok vésett FH tulajdonosi monogrammal, működik

bruttó: 86,1 g; d: 50 mm