1346. Kínáló
Bécs, 1821, 13 latos antik ezüst, 1807 utáni raktárjelzettel és "BNW" mesterjeggyel, nyolcszögletes bordázott talpon öblös empire tál, átfűrészelt, széthajló szegéllyel és palmettasor peremdísszel, apró sérüléssel
382 g; 13*15,8 cm