262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínáló

1346. Kínáló

Bécs, 1821, 13 latos antik ezüst, 1807 utáni raktárjelzettel és "BNW" mesterjeggyel, nyolcszögletes bordázott talpon öblös empire tál, átfűrészelt, széthajló szegéllyel és palmettasor peremdísszel, apró sérüléssel

382 g; 13*15,8 cm