1344. Kínáló
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Steiner Béla (?) mesterjegy, préselt, kalapált, öblös tál, bordás tagolással, peremmel, apró hibával
288 g; 25,2*19*4,5 cm