262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínáló

1344. Kínáló

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Steiner Béla (?) mesterjegy, préselt, kalapált, öblös tál, bordás tagolással, peremmel, apró hibával

288 g; 25,2*19*4,5 cm