262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca

1357. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Karl Allescher mesterjegy, bordázott és poncolt díszítéssel

700 g; 31*40 cm