262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Koktélgyűrű

1247. Koktélgyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, ívelt fej 210 db bagett csiszolású és 150 db kerek csiszolású briliánssal cca. 7 ct (M1-F2, W-TCr, VVS-SI), apró felületi hibával, 56-os méret

16,5 g; m: 4 cm