1247. Koktélgyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, ívelt fej 210 db bagett csiszolású és 150 db kerek csiszolású briliánssal cca. 7 ct (M1-F2, W-TCr, VVS-SI), apró felületi hibával, 56-os méret
16,5 g; m: 4 cm