262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca

1360. Tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, ovális forma, plasztikus, zsinórdíszes szegéllyel

1168 g; 50*31 cm