1212. Art deco stílusú karkötő
1966-1999 közötti budapesti behozatali fémjel, 14 k sárga és vörösarany, trapéz alakú üreges szemekből, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, apró sérüléssel
47,5 g; h: 18,5 cm