262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco stílusú karkötő

1212. Art deco stílusú karkötő

1966-1999 közötti budapesti behozatali fémjel, 14 k sárga és vörösarany, trapéz alakú üreges szemekből, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, apró sérüléssel

47,5 g; h: 18,5 cm