262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco szoliter gyűrű

1199. Art deco szoliter gyűrű

20. sz. első harmada, 14 k fehérarany, fekete ónixlappal emelt fej, zárt foglalatban párna csiszolású sárgás árnyalatú gyémánt cca. 0,45 ct (R2, VLY, SI2), kis sérüléssel, 51-es méret

1,4 g