1199. Art deco szoliter gyűrű
20. sz. első harmada, 14 k fehérarany, fekete ónixlappal emelt fej, zárt foglalatban párna csiszolású sárgás árnyalatú gyémánt cca. 0,45 ct (R2, VLY, SI2), kis sérüléssel, 51-es méret
1,4 g