1123. Melltű
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "JS" mesterjegy, rátét díszében 2 db gyöngy, zöld üveg és fekete vonalzománc díszítés, kis sérüléssel
7,5 g; 3,9*2,6 cm