262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Rolex Oyster női karóra

1215. Rolex Oyster női karóra

Svájc, 20. sz. közepe, 14 k arany tok 1966-1999 közötti budapesti fémjellel és hivataljellel ellátva, 18 k arany szíj, indexes, kis másodperckörös, jelzett számlap és felhúzókorona, működik, apró sérüléssel

bruttó: 37,9 g; h: 18,2 cm