262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyereksíp és csörgő

1377. Gyereksíp és csörgő

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst láncon ezüstözött alpakka csörgő, sípon 13 latos antik ezüst jelzet és kivehetetlen mesterjegy, "Sigmond 1842, I. Péter, Pál" vésettel, csont véggel, kis sérüléssel

síp bruttó: 26,1 g, h: 10 cm; lánc: 6,1 g, h: 38,5 cm; csörgő h: 5,4 cm