1370. Tejszínes kancsó
Bécs, 1857, 13 latos antik ezüst, Florian Türk mesterjegy, nyolcszögletű talpon stilizált lándzsalevél koszorúban öblös, bordázott test, csiszolt csont füllel, javított talp, kis sérüléssel
bruttó: 114 g; m: 10,5 cm