262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Biedermeier fülbevaló pár

1124. Biedermeier fülbevaló pár

19. sz. közepe, 1966-1999 közötti budapesti fémjellel ellátva, 18 k antik arany, kösöntyű formájú, leakasztható, hosszú csüngővel, türkizkék és fehér zománccal díszítve, kis zománchiánnyal, dobozzal

6,4 g; h: 5 cm