262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Női függőóra és gyűrű

1121. Női függőóra és gyűrű

Párizs, 19. sz. második fele - vége, 2016 utáni budapesti fémjellel, 18 k arany tok és szerkezettakaró, 14 k arany felhúzó, jelzett: "Leroy & Fils Horlogers 114 et 115 Palais Royal Paris CDO No 41756" akasztón és hátlapon 1 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,25 ct, 46 db korai szintetikus rubin és 71 db apró hollandi és félhollandi rózsa csiszolású gyémánt cca. 1 ct ékítés, római számos, zománcozott számlappal, gyűrű: 9 k arany, 18 db szintetikus rubinnal díszítve, apró sérülésekkel, órához tartozó kulccsal, működőképes, gyűrű 55-ös méret

gyűrű: 2,6 g; óra bruttó: 19,4 g; d: 25 mm