1198. Art deco riviére nyakék
1900 körül, 14 k arany, ezüsttel lemezelve, 1902 előtti behozatali jellel és pesti hivataljellel, verlauf fazonban azsúr foglalattal, pálcás összekötőkkel, 28 db régi briliáns csiszolású, korai, szintetikus fehér zafír cca. 30,8 ct, arany biztonsági lánccal, kis kopással, apró sérüléssel
bruttó: 24,5 g; h: 39,5 cm