262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco riviére nyakék

1198. Art deco riviére nyakék

1900 körül, 14 k arany, ezüsttel lemezelve, 1902 előtti behozatali jellel és pesti hivataljellel, verlauf fazonban azsúr foglalattal, pálcás összekötőkkel, 28 db régi briliáns csiszolású, korai, szintetikus fehér zafír cca. 30,8 ct, arany biztonsági lánccal, kis kopással, apró sérüléssel

bruttó: 24,5 g; h: 39,5 cm